Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Apie laboratorinius tyrimus
Sveiki,
Kaip galėčiau pasitikrinti, ar esu alergiška Penicilinų grupės vaistams? Paskyrus fenoksimetilpeniciliną, įvyko anafilaksinė reakcija. Anksčiau vartojau Ospeną, Zinatą, problemų nebuvo. Iš anksto ačiū už atsakymą.
2017-09-07
Sveiki,

Atlikau pas jus vandens tyrimą ir norėčiau sužinoti iš kur atsiranda sulfatų, nitratų ir chloridų vandenyje? Noriu pašalinti priežastį, dėl to turiu žinoti iš kur galėjo atsirasti šios medžiagos.

Ačiū,
Jonas
2017-08-24
Laba diena,

Buvau atlikęs Jūsų klinikoj tyrimus dėl lytiniu keliu plintančių ligų. RPR testo rezultatas neigiamas, TPHA +1. Kaip galima interpretuot gautus rezultatus?

Dekui
2017-08-14
Sveiki,
Norėčiau sužinoti kokios yra bendrojo vandens kietumo normos? Ačiū.
2017-05-05
Ar šiuo metu galima Kaune anonimiškai išsitirti dėl ŽIV viruso? Kur ir kiek kainuoja?
2017-05-03
Laba diena,
norėčiau sužinoti, ar galima būtų atlikti antocianidino kiekio nustatymą procentais mėlynėse ir
ar atliekami norviruso tyrimai ir hepatito A - uoguose ir grybuose. Ir kokia būtų mėginio kaina, kaip ir kokiomis sąlygomis pristatomi mėginiai? Per kiek laiko atliekami tyrimai? Jei Jūsų įstaigoje neatliekami, tai gal žinote kur kreiptis.
Pagarbiai,
Ačiū Irina
2017-05-02
Sveiki, ar ir kokie tyrimai yra reikalingi iš 3-iųjų šalių vežamiems stalo įrankiams su melchioro padengimu ir su nitrit-titano padengimu. Jei prekės suvenyrinės, ar tokie tyrimai reikalingi? Jei ne, ar ir kokie dokumentai reikalingi, leidziantys prekiauti stalo įrankiais kaip suvenyrais?
2017-04-28
Laba diena, norėčiau išsitirti, sužinoti žemės cheminę sudėtį, ar ji nėra kuo nors užteršta. Kokį kiekį žemės reikėtų pristatyti, kokia kaina? Ačiū.
2017-04-12
Laba diena,

Esu VU Chemijos ir geomokslų fakulteto studentas ir studijuojų Nanomedžiagų chemijos studijų programą. Labai norėčiau atlikti praktiką jūsų laboratorijoje, su kuo reikėtų man susisiekti? Ačiū.
2017-03-27
Ar jūsų skyriuje Kaune įmanoma išsitirti dėl LPI?
2017-03-21
<< 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam


Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.