Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klaipėdos skyrius vėl sulaukė žingeidžių lankytojų - 2020-02-12

Vasario 12 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Klaipėdos skyriuje vėl sulaukėme svečių iš Klaipėdos valstybinės kolegijos. Šį kartą pas mus viešėjo Dietetikos specialybės studentai.


Mokomosios ekskursijos metu studentai apsilankė Mikrobiologijos laboratorijoje. NVSPL Klaipėdos Mikrobiologinių tyrimų poskyrio vedėja Ramutė Staponkienė ir šiems kolegijos studentams papasakojo apie čia atliekamus maisto produktų bei žaliavų mikrobiologinius tyrimus. Taip pat apie jų reikšmę vertinant maisto kokybę. Lankytojai gavo žinių ir apie mikrobiologinius vandens, paviršių plovinių tyrimus bei jiems naudojamą įrangą.


Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.