Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Apie kokybės kontrolę
Sveiki, ar galima butu naturalu medu pilnai istirti, nustatant bio actyvumo lygi bei kitas naturalias medzegas bei fermentus
2015-03-07
Laba diena, ar gali silikoniniai ciulptukai kudikiams tureti gan stipru specifini kvapa? ar tai reiskia kazka negero?
2015-02-08
Laba diena, nusipirkome firmos Canpol babies silikoninius čiulptukus kūdikiui, jie turi gana aitrų, specifinį kvapą. Ar gali silikoniniai čiulptukai turėti koki tai kvapą? O gal tai reiškia kažką tai negero? pavirinus 5 min.kvapas išlieka. Ačiū.
2015-02-08
sveiki, noreciau pasiteirauti ar gali buti kad atlaidziai yra istirtas o gal ir visai neistirtas Radviliskio eibariskio tvenkinio vanduo, nors prie tvenkinio stende rasoma kad kokybe gera, taciau vaikui pasimaudzius tame tvenkinyje pradejo niezeti visa kuna ir isbere smulkiais spuogiukais
2014-07-24
Laba diena. Elektromagnetinių laukų parametrų matavimus darbo ir išorės aplinkoje gali atlikti tik atestuotas ir akredituotas fizikinių matavimų laboratorijos specialistas. Tad kilo klausymas kas atestuoja tą asmenį ir kokius sertifikatus ir/ar pažymėjimus, užtikrinančius jo kompetencija, šis specialistas privalo turėti.
2013-10-02
Sveiki, gal jau pradejote vygdyti privaloma sveikatos mokyma Klaipedoje? Jiegu taip kur kreiptis?
2012-11-06
Laba diena,ar tiriate maisto papildus ir kiek tai kainuoja.
2012-10-25
Prašome pasaktyi man ar egzistuoja mūsų valstybėje toks ''Vandens kokybės tyrimų institutas" turiu rimtų įtarimų kad kai kurie žulikai, naudojasi skambiu vardu, savo juodų darbų įgyvendinimui. man tokio rasti nepavyko.
2012-10-14
Norėčiau sužinoti ar galima ištirti ūkininko tiekiamo pieno kokybę (ar nėra antibiotikų priemaišų ir kt. priemaišų) ir kiek tai kainuotų.
2012-09-24
Kur kreiptis Klaipėdoje dėl sveikatos žinių atestavimo pažymėjimo gavimo?
2012-04-18
 1 2 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam


Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.