Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

NVSPL šį savaitgalį dalyvauja „Expo Aukštaitija 2020“ - 2020-09-25

Rugsėjo 25–27 d. Panevėžio „Cido“ arenoje vykstančioje kasmetinėje parodoje „Expo Aukštaitija 2020“ dalyvauja ir Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) specialistės.


Visas tris dienas jūsų lauks NVSPL Panevėžio klientų aptarnavimo poskyrio darbuotojos, pasirengusios atsakyti į klausimus apie laboratorijoje atliekamus tyrimus. Taip pat pakvies sudalyvauti konkurse.

Labai laukiame jūsų atvykstant. Tačiau nepamirškime laikytis saugumo reikalavimų bei rekomendacijų: dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas ir laikytis bent 1 metro atstumo. Bendraukime saugiai!


Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.