Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Naujienos:Seminaras apie naujus baseinų ir pirčių visuomenės sveikatos saugos reikalavimus

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Seminaras apie naujus baseinų ir pirčių visuomenės sveikatos saugos reikalavimus - 2017-03-07

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Panevėžio departamentas kovo 2 d. organizavo seminarą - viešąją konsultaciją tema „Nauji baseinų ir pirčių visuomenės sveikatos saugos reikalavimai“.


Seminaras buvo skirtas baseinų ir pirčių paslaugas teikiantiems fiziniams asmenims, juridinių asmenų vadovams bei kitiems atsakingiems asmenims. Renginyje skaityti pranešimus buvo pakviesti ir Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Šiaulių skyriaus specialistai.

NVSC Panevėžio departamento specialistai susirinkusiems pristatė leidimų – higienos pasų išdavimo aktualijas bei aptarė naujus pirčių ir baseinų visuomenės sveikatos saugos reikalavimus ir kontrolės Panevėžio apskrityje rezultatus.

NVSPL Šiaulių skyriaus Panevėžio klientų aptarnavimo poskyrio vedėja I. Mickevičiūtė trumpai pristatė laboratorijos veiklą ir vandens mėginių paėmimo techniką. Mikrobiologinių tyrimų poskyrio vedėja S. Švambarytė klausytojams papasakojo apie aktualius baseinų vandens mikrobiologinius tyrimus, o cheminių tyrimų poskyrio vedėja J. Šurkienė ne tik supažindino su pasikeitusia baseinų cheminių tyrimų tvarka, bet ir parodė, kaip yra matuojamas chloro kiekis vandenyje. Seminarą – viešą konsultaciją užbaigė visų bendra diskusija. 

Atgal Spausdinti