Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Rūkymo prevencijos užsiėmimas Klaipėdoje - 2019-06-04

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Klaipėdos skyriuje 2019 m. birželio 3 d. lankėsi Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos grupė.


Organizuotas rūkymo prevencijos edukacinis užsiėmimas, kurio metu, lankytojai buvo supažindinti su laboratorijoje atliekamais cheminiais tabako gaminių tyrimais. Buvo demonstruojama šiems tyrimams naudojama įranga. Moksleiviai turėjo galimybę stebėti Rūkymo mašinos darbą ir pamatyti filtrą, ant kurio susikaupia visos kenksmingos medžiagos iš 20 surūkytų cigarečių dūmų.

            


Daugiau informacijos apie Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriuje organizuojamus edukacinius rūkymo prevencijos užsiėmimus:

Tel nr.: (8 46) 326351, (8 46) 383112
El. p. klaipedos.skyrius@nvspl.lt

Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.