Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Naujienos:NVSPL veiklos pristatymas parodoje "Tavo PIN KODAS"

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

NVSPL veiklos pristatymas parodoje "Tavo PIN KODAS" - 2017-09-08

Šiaulių miesto šventės proga, rugsėjo 7 d. „Šiaulių arenoje“ jau ketvirtą kartą vyko kūrybiško ir aktyvaus jaunimo laisvalaikio užimtumo paroda „Tavo PIN KODAS“, kurioje dalyvavo ir NVSPL Šiaulių skyriaus atstovai, kuries parodoje pristatė NVSPL veiklą.


Parodos dalyviams laboratorijos specialistai pasakojo apie įstaigoje atliekamus cheminius, mikrobiologinius, parazitologinius, klinikinius tyrimus bei fizikinius matavimus, galimybes ištirti geriamąjį vandenį. Didžiausio jaunimo susidomėjimo sulaukė mikrobiologų mikroskopas, pro kurį buvo galima pažvelgti į parazitinių kirmėlių kiaušinėlius. Taip pat buvo galima apžiūrėti ir keletą parazitinių kirmėlių pavyzdžių. Vaikams buvo pasakojama apie rankų plovimo svarbą ir dalinamos skrajutės, primenančios, kada būtina plauti rankas. 

Renginio metu NVSPL stende taip pat buvo atliekami greitieji nitritų bei nitratų kiekį šulinio vandenyje nustatantys tyrimai. 


Atgal Spausdinti