Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Laba diena, kur galima registruotis į kursus norint gauti žalią kortelę? Kiek šie kursai trunka ir kada artimiausi? Ačiū Spausdinti
2015-07-29

Laba diena,
Sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas ("žalioji kortelė") išduodamas po mokymų. Kokių sveikatos mokymų Jums reikia : higienos įgūdžių mokymų ar pirmosios pagalbos mokymų? Jei higienos įgūdžių mokymų, pašome parašyti, kokioje srityje dirbate (su maistu, švietimo ir ugdymo srityje, socialinės, grožio  ar apgyvendnimo paslaugas teikiate).  Žinodami tai, suteiksime išsamią informaciją apie vykstančius sveikatos mokymus.

 
Atgal
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam

Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.