Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Gyvybiniai procesai vyksta tik tada, kai ląstelėse yra pakankamai vandens, todėl labai svarbi yra vandens kokybė. Sužinoti, koks vanduo bėga iš privačių gręžinių, koks semiamas iš šulinių ar šaltinių, galima tik ištyrus vandens mėginius laboratorijoje. Geriamasis vanduo tinkamas naudoti ir laikomas švariu, jei jame nėra mikroorganizmų, parazitų ir medžiagų, galinčių sukelti pavojų žmonių sveikatai, jei užtikrinama apsauga nuo taršos.

Plačiau  

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Šiaulių skyriaus ir Panevėžio klientų aptarnavimo poskyrio specialistai dalyvavo Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuro organizuotame renginyje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti „ Emocinės sveikatos kultūra“.

Plačiau  

Klientai yra svarbiausia kiekvienos įstaigos dalis. Tiek privačioms, tiek viešoms organizacijoms puikus klientų aptarnavimas yra labai svarbus.

Plačiau  

Pasaulinė sveikatos diena yra švenčiama kasmet balandžio 7 d. Pasaulinė sveikatos diena - tai puiki proga dar kartą pamąstyti apie sveikatą, apsvarstyti ar pakankamai mes judame, rūpinamės savo sveikata bei kokias prevencines priemones naudojame prieš klastingas ligas.

Plačiau  

Kovo 22 d. NVSPL įvyko kasmetinis valdybos vertinamosios analizės susirinkimas.

Plačiau  

Kiekvienais metais, kovo 22 dieną, visame pasulyje švenčiama Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų.

Plačiau  

Pasaulio odontologų federacijos (FDI) kongrese kovo 20-oji buvo paskelbta Pasauline burnos sveikatos diena. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į burnos sveikatos problemas ir priminti, kaip svarbu rūpintis dantimis.

Plačiau  

Į Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (toliau – NVSPL) Mikrobiologinių tyrimų skyriaus Parazitologinių tyrimų poskyrį pacientas pristatė iš jo žarnyno pasišalinusią kirmėlę ir išmatų mėginį tyrimams atlikti.

Plačiau  

Kovo 9 d. Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (toliau – NVSPL) įvyko eurokomisaro Vytenio Povilo Andriukaičio ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos susitikimas.

Plačiau  

Ar žinai, kad tuberkuliozė  yra viena grėsmingiausių, plačiai pasaulyje paplitusių lėtinių ligų, sąlygojančių didelį mirtingumą. Kiekvienais metais nuo šios ligos miršta beveik tiek pat žmonių, kaip ir nuo ŽIV.

Plačiau  
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.