Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Amerikoje yra toks tyrimas "Comprehensive Stool Analysis". Info: https://www.gdx.net/product/gi-effects-comprehensive-stool-test
Kas iš ten pateikiamų tyrimų atliekama pas jus ir apskritai ar Lietuvoje turime tam analogų?
Spausdinti
2016-03-20

Laba diena,

NVSPL tokio tyrimo neatlieka, kaip Jūsų nurodytoje nuorodoje, tačiau pavieniui atliekame IgG antikūnų Helicobacter pylori nustatymą iš kraujo, Helicobacter pylori antigeno nustatymą iš išmatų, Campylobacter sp., Clostridium difficile nustatymą. Labai platus parazitologinių tyrimų spektras. Dėl konkretaus serologinio ir parazitologinio tyrimo galite kreiptis adresu Gėlių g. 9, Vilnius (tel. (8 5) 212 2718), dėl bakteriologinių tyrimų – Žolyno g. 36, Vilnius (tel. (8 5) 234 0201).

 

 
Atgal
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam

Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.