Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Pasaulinė tvarkymosi diena NVSPL - 2019-09-20

Pasaulinė Aplinkos Diena (World Cleanup Day) rugsėjo 20 dieną vyksta daugiau kaip 150 pasaulio valstybių. Lietuvoje išeiti į gamtą, susitvarkyti, praleisti laiką su artimaisiais, draugais bei kolegomis kviečia organizacija „Darom“, projektas „Atliekų kultūra“ ir „Delfi“.


 


Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) prisijungė prie akcijos ir išsiruošė tvarkytis savo artimiausioje aplinkoje – Pavilnių regioniniame parke. Džiugino tai, kad Sapieginės pažintinį taką supantį mišką, panašu, lanko sąmoningi piliečiai. Nors šiukšlių kelis maišelius pririnkti teko, jų tikrai nebuvo kalnai. NVSPL dėkoja organizatoriams už  puikią iniciatyvą, kurios dėka nuveiktas geras darbas, pabūta gryname ore, pabendrauta su kolegomis.

Ši akcija tęsiasi visą savaitgalį, tad norintieji prisidėti dar gali tai padaryti ir įprasminti savo laisvalaikį. Daugiau informacijos čia.


NVSPL komanda:

  

Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.