Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Susitikimas poliomielito virusų saugos klausimais - 2019-09-30

Š. m. rugsėjo 24–26 d. Kopenhagoje vyko poliomielito laboratorijų tinklo susitikimas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos poliomielito laboratorijos atstovai: Klinikinių tyrimų skyriaus vedėjas Algirdas Griškevičius ir Virusologinių tyrimų poskyrio vedėja Svajūnė Muralytė.


Susitikime buvo apžvelgiamas poliomielito laboratorijų tinklo darbas, dalijamasi geriausia patirtimi poliomielito virusų saugos klausimais ir aptariamos būsimos strategijos bei pažanga siekiant Pasaulinės poliomielito likvidavimo iniciatyvos (GPEI) tikslų.

Pranešimą apie konferenciją rasite čia.Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.