Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Maisto higiena - 2017-10-23

Maistas yra esminė kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Jis suteikia mums energijos ir maistinių medžiagų, kad galėtume vystytis ir augti, būti sveiki ir aktyvūs, galėtume judėti, dirbti, mokytis, mąstyti, žaisti.

Plačiau  

Personalizuota medicina – individualus vaistų parinkimas pagal kiekvieno asmens DNR kodą.

Plačiau  

Vanduo (H2O) yra skaidri ir beveik bespalvė cheminė medžiaga, kuri yra pagrindinė upių, ežerų ir vandenynų bei visų gyvų organizmų skysčių sudedamoji dalis.

Plačiau  
Aplinkos oro tarša - 2017-10-06

Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė pirmąjį spalio pirmadienį Pasauline natūralios aplinkos diena. Šią dieną visos šalys skatinamos susimąstyti apie gamtos apsaugą, vystyti savo pramonę taip, kad ji kuo mažiau kenktų natūraliai aplinkai.

Plačiau  

Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio kreipiama į darbuotojų psichosocialinę aplinką darbe bei kokią įtaką žmogui daro psichosocialiniai rizikos veiksniai.

Plačiau  

Spalio mėnesio 4 – 5 d., LR Užsienio reikalų ministro L. Linkevičiaus kvietimu, Lietuvoje oficialaus vizito atvyko Jordanijos prekybos ministras J.E.Yarub Qudah, su daugiau nei 40 verslininkų delegacija.

Plačiau  

Balandžio mėnesį įvykęs susitikimas su NATO ir NVSPL atstovais buvo naudingas abiem pusėms.

Plačiau  
Pasiutligė - 2017-10-03

Pasiutligė – ūmi virusinė liga, pažeidžianti centrinę nervų sistemą. 

Plačiau  

Daugelyje šalių socialinio darbo ir socialinių paslaugų sritis, kurioje dirba socialiniai darbuotojai, priskiriama prie padidintos profesinės rizikos sričių.

Plačiau  

Kasmet, rugsėjo 26 dieną, minima Pasaulinė aplinkos ir sveikatos diena. Jos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkos rizikos veiksnius, turinčius įtakos aplinkai ir sveikatai.

Plačiau  
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.