Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Naujienos:Liūdime dėl direktoriaus V. V. Zimnicko netekties

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Liūdime dėl direktoriaus V. V. Zimnicko netekties - 2020-07-16

Liepos 14 d. netekome Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) direktoriaus Vytauto Vidmanto Zimnicko.


Kolektyvas liūdi netekę darbštaus, visapusiškai aktyvaus, pozityvaus vadovo, kuris buvo atsidavęs laboratorijai. Saugosime atmintyje šviesiausius prisiminimus apie jį, o šeimai reiškiame nuoširdžią užuojautą.

Vytautas Zimnickas gimė 1956 metais Uliūnuose, Panevėžio rajone. Baigė Vilniaus inžinerinį statybos institutą (dabar – Vilniaus Gedimino technikos universitetas) ir Vilniaus universitetą. 1992–1996 metais buvo Seimo narys, Ekonomikos komiteto pirmininkas, vėliau vadovavo įmonėms „Vitoma“, „Limeta“, „TT Logistic“ ir „Puntukas“, o nuo 2015 metų – NVSPL. Jis taip pat buvo Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidiumo narys, Lietuvos kerlingo asociacijos prezidentas, Vilniaus „Rotary“ klubo narys.

Užuojautą direktoriaus artimiesiems savo ir Seimo vardu išreiškė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis: „Nuoširdi Vytauto Zimnicko tarnystė Seime bei Lietuvos verslo sektoriuje, taip pat kaip ir išties sunkus darbas ekstremaliomis sąlygomis pastaruoju metu buvo ryžto ir atsidavimo pavyzdžiai. Reiškiu nuoširdžią užuojautą šeimai, artimiesiems ir bičiuliams.“

Premjeras Saulius Skvernelis taip pat reiškia nuoširdžią užuojautą dėl V. V. Zimnicko mirties: „Anapilin iškeliavo buvęs Seimo narys, verslo bendruomenės atstovas, visuomenininkas Vytautas Zimnickas. Pastaruoju metu jis garbingai vykdė patikėtas pareigas ekstremaliomis sąlygomis, rodydamas ryžto ir atsakomybės pavyzdį. Reiškiu nuoširdžią užuojautą šeimai, artimiesiems, bičiuliams ir kolegoms.“

Pasak Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos, Vytautas Zimnickas buvo ne tik puikus žmogus, bet ir atsakingas, savo darbui atsidavęs kolega. O jo indėlis, koordinuojant šalies laboratorijų darbą koronaviruso (Covid-19) pandemijos metu, buvo vienas iš reikšmingų veiksnių, suvaldant šią grėsmę Lietuvoje ir tokiu būdu apsaugant Lietuvos žmonių sveikatą ir net gyvybes. Šią sunkią valandą, A. Veryga reiškia nuoširdžią užuojautą velionio šeimai, artimiesiems ir linki visiems stiprybės.


Atgal Spausdinti