Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Sveiki,
Planuojame kelionę į Braziliją. Iš Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro suzinojome, kad yra galimybė išsitirti dėl Zika viruso grįžus iš rizikos šalies. Dėl tolimesnių konsultacijų nukreipė pas jus. Gal galėtume suteikti informacijos dėl galimybės pasitikrinti dėl Zika viruso – kaip, kur ir už kokį mokestį ta galima padaryti?


Spausdinti
2016-07-11

Laba diena,

taip, Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje galite atlikti tyrimą dėl Zika viruso. Kraujas imamas adresu Gėlių g. 9, Vilnius (darbo laikas I-V nuo 7 iki 18 val.) bei Aušros g. 44 , Kaunas (darbo laikas I-V nuo 8 iki 17 val.).

Kraujo paėmimo kaina – 1,33 Eur., Zika viruso tyrimas PGR metodu – 34,12 Eur.

 Gražios dienos

 
Atgal
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam

Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.