Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Laba diena,

Noreciau pasiteirauti, ar nepazeidziamos zmogaus teises i ramybe ir sveikata, jeigu kaimynu suns pastoviai keliamas ikyrus triuksmas, isleidus ji i gatve is privacios valdos savaitgaliais ir darbo dienomis po 17val.?

Pagarbiai,
Romualda
R
Spausdinti
2014-08-13

Žmogaus teisių pažeidimai nėra laboratorijos kompetencija. Laboratorija atlieka stacionarių triukšmo šaltinių tyrimus ir vertina ar tai neviršija higienos normose nustatytų įverčių. Tačiau šiuo atveju gyvūnų keliamas triukšmas nepriskiriamas prie stacionaraus triukšmo šaltinio ir higienos normose šunų keliamas triukšmas nereglamentuojamas.  Jūsų sveikatai gyvūno keliamas triukšmas pavojaus nekelia. Dėl ramybės drumstimo šiuo atveju galite kreiptis į policiją.

 
Atgal
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam

Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.