Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Laba diena,
Jūsų laboratorijoje buvo atlikti daugiabučio karšto ir šalto vandens legionelių kiekio nustatymas. Gavome atsakymą, kad šaltame vandentiekio vandenyje (nuleidus) aptikta L.pneumophila 2-14 serogrupė 5,0x10 2(kvadratu), karštame vandenyje - L.pneumophila 2-14 serogrupė (nuleidus) 8,8x10 3(kubu). Ar šis vanduo nėra pavojingas mano ir mano vaikų sveikatai. Kokioje higienos normoje ar teisės akte nustatytas legionelių kiekis daugiabučio tiekiamame vandenyje? Nerandu informacijos kokiame teisės akte yra nustatytos legionelių normos. Prašome atsakyti kuo skubiau, nes bijau naudoti šį vandenį, kadangi bijau užsikrėsti legionelioze. Iš anksto dėkoju.
Spausdinti
2017-03-21

Laba diena,

dėl detalesnės informacijos, prašome kreiptis į Mikrobiologinių tyrimų skyrių telefonu (8 5) 210 54 96

 
Atgal
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam

Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.