Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Naujienos:„Sveikatos pavasaris" Panevėžyje

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

„Sveikatos pavasaris" Panevėžyje - 2019-04-05

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Šiaulių skyriaus Panevėžio klientų aptarnavimo poskyrio specialistai kartu su fizikinių tyrimų specialiste dalyvavo Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuro organizuotame renginyje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti – „Sveikatos pavasaris".


NVSPL Panevėžio komanda

Renginys vyko Senvagėje, prie Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro paminklo. Praeiviai buvo raginami pasitikrinti savo streso lygį, suko ,,Sveikatos ratą“ ir laimėjo prizus, pasitikrino sveikatos žinias viktorinoje, sužinojo, kaip gerinti emocinę sveikatą, rūpintis burnos higiena, kaip sveikai maitintis, stiprinti imunitetą, išlikti sveikiems bei energingiems, triukšmingai pajudėjo „PUOND“ treniruotėje .

Panevėžio miesto gyventojai susipažino su laboratorijos veikla, laboratorijoje atliekamais tyrimais ir fizikiniais matavimais, atsakyta į rūpimus klausimus. Fizikinių tyrimų specialistė Violeta Šaparnienė demonstravo fizikinių veiksnių tyrimams naudojamą įrangą. Panevėžio klientų aptarnavimo poskyrio vedėja Daiva Banėnienė su klientų aptarnavimo specialiste Reda Ščevinskiene atliko vandens tyrimus su nitratų testų juostelėmis. Gyventojai buvo kviečiami dalyvauti mūsų organizuojamoje vandens akcijoje ir išsitirti šachtinių šulinių bei gręžinių vandenį.

Atgal Spausdinti