Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Apie aplinkos kenksmingumo pašalinimą
Laba diena,
Daug metu is eiles 3 auksto kaimynus, palepes kaimynai buvo uzpyle vandeniu. Pas juos yra pakabinamos lubos. Is isores kaimynai pasiremontuodavo, o po pakabinamomis lubomis nieko nedare. Ko pasekoje itariu isiveise grybelis. Taciau kaimynai gyvenantys 3aukste kaltina pirmame aukste esancias kavines. Ko pasekoje trukdo dirbti. Kaip galima butu istirti ju pakabinamas lubas?
2014-12-10
Norėčiau sužinoti, ar kaimynai gali laiduoti šuni savo žemės ribų pakraštyje? Jeigu šalia kaimyno šulinys ir jis vartoja vandenį savo reikmems. Jeigu atstumas tarp šunio kapo ir šulinio gavosi trys metrai. ačiū
2014-10-23
Laba diena,
įmonėje tvyro neaiškios kilmės kvapas: sakyčiau būtų kaip dvėselėnos. Darbuotojai po darbo dienos jaučiasi apspangę, be jėgų. Pastato savininkas sako, kad tai gali būti kanalizacijos kvapas. Kiek kainuotų ištirti kokios kilmės kvapas, ir kaip jis kenkia darbuotojams?
2014-10-01
Laba diena,
bute atidengus drėgstančias grindis, buvo aptiktas grybelis ar pelėsis. Kur galima ištirti šio grybelio pavyzdį, kad nustatyti jo pavadinimą. Ačiū.
2014-08-22
Laba diena,

Noreciau pasiteirauti, ar nepazeidziamos zmogaus teises i ramybe ir sveikata, jeigu kaimynu suns pastoviai keliamas ikyrus triuksmas, isleidus ji i gatve is privacios valdos savaitgaliais ir darbo dienomis po 17val.?

Pagarbiai,
Romualda
R
2014-08-13
Gimnazijoje dirbantis ūkvedys atsisako dirbti kabinete, šalia kurio yra įrengtas LITNET serveris, teikiantis internetą daugeliui rajono mokyklų. Pačiame ūkvedžio kabinete (čia anksčiau buvęs IT kabinetas) yra apie 30 elektros rozečių. Pretenziją pateikusio darbuotojo nuomone tikėtina, kad kabinete ir jo prieigose yra sveikatai kenksminga elektromagnetinė spinduliuotė. Ar šie nuogąstavimai turi kokį realų teorinį pagrindimą?
2013-10-23
Kaimynams TEO įvedė šviesolaidinį internetą. Su mumis nesitarę meistrai kabelį laiptinėje pravedė palei mūsų durų varčią, o skirstymo dėžutė ties ta vieta, kur kitapus nestoros sienos mūsų bute pritvirtintas boileris. Ar nepakenks mūsų sveikatai kaimynų internetas?
2013-07-31
Sveiki,
Panašus klausimas dėl alergijos. Žmonai pradėjo berti odą po remonto. Alergologai jau visus metus nenustato nuo ko tai gali būti. Pagal kraujo tyrimus nustatyta, kad tik namų dulkėms alergiška, tačiau išvykus kur kitur atostogauti, pradeda gerėti. Namuose net sienas nuo dulkiu valėm, bet nepadeda. Ar yra kokie tyrimai kuriuos vertėtų pasidaryti namų aplinkai ištirti, kad nustatyti galimus alergijos sukėlėjus?
2013-06-29
Gyvenu Kauno rajone. Norėčiau sužinoti kokiu atstumu nuo tvoros kaimynas gali laikyti gyvulius / veršelius/ ir naminius paukščius / vištas ir kalakutus /. Jų keliamas triukšmas neledžia normaliai gyventi, jau nekalbant apie kvapą nuolat tvyrantį aplinkui.
2013-06-20
Sveiki. Ar yra nustatytas leistinas triukšmo lygis dėl šunų kaukimo daugiabutyje. Nebegalim tverti kaimynų šuns nepriežiūros. Dėl žmonių keliamo triukšmo yra leistinas decibelų lygis tam tikromis valandomis, o dėl gyvūnų?
2013-03-27
 1 2 3 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam


Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.