Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Ačiū NVSPL kolektyvui už sukurtą šventinę nuotaiką! - 2021-01-08

Šiais metais šventinis laikotarpis visiems buvo kitoks nei įprasta, teko išmokti švęsti kitaip. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) kolektyvas, laikydamasis saugumo reikalavimų, taip pat neteko įprastų renginių. Tačiau visada yra išeitis! Šventiškumo gruodžiui suteikė kalėdinis dekoracijų konkursas, į kurį įsitraukė daugelis įstaigos skyrių. Taip pat pavyko išsaugoti ne pirmus metus gyvuojančią tradiciją – darbuotojų nominacijas už nuveiktus darbus ir iniciatyvas.


Direktorius Danas Bakša, sveikindamas kolegas, džiaugėsi jų aktyvumu kuriant gerą atmosferą darbe net esant tokiems nelengviems laikams.

Ačiū NVSPL kolektyvui, kad esate, dirbate, kuriate.

Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.