Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Naujienos:Pasaulinės rankų higienos dienos proga organizuotas renginys „Švarios rankos – sveiki mes“

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Pasaulinės rankų higienos dienos proga organizuotas renginys „Švarios rankos – sveiki mes“ - 2017-05-08

Gegužės 5 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė rankų higienos diena. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriuje pradinių klasių moksleiviams buvo organizuotas renginys tema „Švarios rankos – sveiki mes“.


NVSPL Klaipėdos skyriaus Mikrobiologinių tyrimų poskyrio mikrobiologijos specialistė Danutė Kubilienė moksleiviams skaitė paskaitą apie rankų higienos svarbą parazitinių ir infekcinių ligų profilaktikai. Vaikams pateikta informacija apie galimus užsikrėtimo parazitinėmis kirmėlėmis būdus ir kaip nuo jų apsisaugoti. Renginio dalyviai galėjo pamatyti kaip atrodo žmogaus organizme rastas kaspinuotis, askaridės ir kiti parazitai. Per mikroskopą buvo demonstruojami spalinių kiaušinėliai. Mokiniai buvo supažindinti su NVSPL atliekamais parazitologiniais tyrimais ir tyrimams naudojama įranga bei priemonėmis. 

Atgal Spausdinti