Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Šeštokai svečiuose pas parazitologus - 2019-06-10

Mokslo metams artėjant į pabaigą, o šilumai peržengiant 30 laipsnių, nenuostabu, kad mokyklos suole susikaupti darosi sunku. Tačiau apsilankymas laboratorijoje – visai kas kita!


Ypač, kai ekskursiją veda parazitologijos specialistė Daiva Veitienė.

Vilniaus Taikos progimnazijos 6 e klasės mokiniai birželio 10 d. lankėsi Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL), Parazitologinių tyrimų poskyryje. Specialistė Daiva jiems papasakojo apie Lietuvoje dažniausiai pasitaikančius žmogaus žarnyno parazitus ir apsisaugojimo nuo jų būdus, bei rankų plovimo svarbą.

                  

Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.