Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Naujienos:NVSPL dalyvavo parodoje „Sveikatos dienos 2017“

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

NVSPL dalyvavo parodoje „Sveikatos dienos 2017“ - 2017-03-01

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Kauno skyriaus atstovai vasario 24 – 26 dienomis dalyvavo 9-oje sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos parodoje „Sveikatos dienos 2017“.


Parodos metu įstaigos darbuotojai rodė vaizdinę medžiagą apie NVSPL veiklą, supažindino lankytojus su atliekamais laboratoriniais tyrimais, demonstravo fizikinių veiksnių matavimo prietaisus ir pristatė šių tyrimų atlikimo galimybes. Mikrobiologinių tyrimų poskyrio specialistai eksponavo demo–lėkšteles su iš skirtingų tiriamųjų medžiagų išaugusiomis bakterijomis. Cheminių tyrimų poskyrio darbuotojai pristatė informaciją apie oro taršą ir galimus jo tyrimus, demonstravo oro traukimo siurbliukus, demo-mėgintuvėlius su vandens reakcijomis esant vandenyje tam tikrų teršalų.

Parodos metu NVSPL specialistai skaitė pranešimus įvairiomis temomis: Klinikinių tyrimų skyriaus vedėjas A. Griškevičius tema „Erkių pernešamos ligos: ligų diagnozavimo ir profilaktikos naujienos“, Cheminių tyrimų skyriaus Ne maisto medžiagų ir gaminių tyrimų poskyrio vedėja D. Uksienė tema  „Gaminiai, skirti liestis su maistu: ar viskas sveika kas gražu“ ir Kauno skyriaus vedėja G. Kuzmarskienė tema „Aplinkos ir sveikatos tyrimai Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje“.

Parodos lankytojai aktyviai domėjosi NVSPL laboratorijos atliekamu darbu, bendravo su jos atstovais, uždavė rūpimus klausimus.

Atgal Spausdinti