Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Apie aplinkos kenksmingumo pašalinimą
Ar privataus asmens prašymu atliekate elektromagnetinių laukų matavimus? Kiek tai kainuotų?
2011-05-18
Ant daugiabučio namo stogo yra savavališkai pastatytas ir po truputį plečiamas komplektas antenų, kuriomis naudojasi vienas namo gyventojas radijo mėgėjas-trumpabangininkas.
Norėtume išsiaiškinti šių antenų poveikį namo, ypač viršutinių aukštų, gyventojams. Ar galėtumėte ištirti elektromagnetinio lauko stiprumą, spinduliuotės lygį ir pateikti mums tyrimų rezultatų išvadas? Ko reikia iš mūsų pusės?
2011-05-03
Laba diena,
noreciau isirengti vandens rezervuara, kuris surinkinetu lietaus vandeni nuo stogo. Stogas dengtas siferiu pries gerus 20 metu, tad jis tures asbesto. Sakykit, ar lietaus vanduo, surinktas nuo tokio stogo, nebus uzterstas asbestu ir ar po to butu tinkamas naudoti augalu (tame tarpe ir maistiniu) laistymui? Gal yra kokie tyrimai, suzinoti ar vanduo uzterstas asbestu?
Aciu uz atsakyma
2011-02-21
Laba diena,
kaimynas nuolat skambina pianinu.Kai grįžtame iš darbo norime ramybės. Gyvename daugiabutyje. Pokalbiai su kaimynu nepadeda. Ką daryti ?
2010-12-05
laba diena,pas mus bute grybelinis pelesis,viskas pelyja baldai,rubai,dukryte serga bronchine astma ir liga gali paumeti ir dar dvejiems vaikams ligos paumejo,kur kreiptis tokiu atveju kad istyrtu ar aplamai galima tokioje patalpoje gyventi,Ir kiek tai kainuotu sis tyrimas Aciu is anksto raminta
2010-09-28
bute karts nuo karto atsiranda pelesis, ar yra koks nors tyrimas, nustatantis pelesio sporu koncentracija bute, t.y. ar sveika ora kvepuojame savo gyv. patalpoje?
2010-06-11
ar salinate sirsiu lizdus ir kiek tai kainuoja?Devyniu aukstu ,name ketvirtame aukstste lango kampe, dydis kaip dvi vynuogiu keks, atsirado labai staigiai.
2009-07-17
<< 1 2 3  
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam


Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.