Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Akcija neįgaliems asmenims - 2019-02-13

Laboratorija vasario ir kovo mėnesiais kviečia žmones su negalia išsitirti dėl žarnyno parazitų pigiau – tik už 7,46 Eur. Tyrimas atliekamas dviem metodais –  Kato ir formalino–eterio (į kainą įeina abu metodai).


KUR PRISTATYTI MĖGINIUS

Žmones, turinčius judėjimo negalią, mėginius pristatyti kviečiame į Žolyno gatvę 36, Vilniuje, kur aplinka bus pritaikyta jūsų poreikiams. Kiti neįgalieji gali mėginius pristatyti ir adresu Gėlių g. 9, Vilnius arba į NVSPL padalinius, esančius respublikos miestuose:

Aušros g. 44, Kaunas
Bijūnų g. 6, Klaipėda
Dubijos g. 40, Šiauliai
Respublikos g. 13, Panevėžys

Užsakant tyrimą reikia pateikti neįgalumą patvirtinantį dokumentą.


KAIP PAIMTI MĖGINĮ

Mėginys – išmatos, įdėtos į indelį (indelis parduodamas vaistinėse arba jį galima pasiimti iš Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klientų aptarnavimo skyrių). Išmatų kiekis – arbatinio šaukštelio dydžio. Mėginį tyrimui pristatyti tą pačią ar kitą dieną po defekacijos.


Apie parazitines ligas skaitykite čia.

Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.