Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Vasario 9 dieną yra minima Tarptautinė odontologų diena.
Profesinės rizikos vertinimas - tai esamo ar galimo rizikos veiksnių poveikio vertinimo procesas, kurio metu identifikuojama esama ar galima rizika, atliekami rizikos tyrimai, nustatoma rizika ir priimamas sprendimas, ar ji yra priimtina, ar nepriimtina.

Plačiau  

Paskutinę sausio savaitę buvo minima gimdos kaklelio vėžio Europos prevencijos savaitė, vasario mėnuo – burnos vėžio profilaktikos mėnuo, vasario 4 d. – pasaulinė kovos su vėžiu diena.

Plačiau  

Sausio 26 d. vyko Kauno apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupės posėdis, kuriame dalyvavo NVSPL Virusologinių tyrimų poskyrio vedėja Svajūnė Muralytė ir Klientų aptarnavimo skyriaus mėginių paėmimo specialistas Tomas Turauskas.

Plačiau  

Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL) lankėsi naujasis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, viceministrė Gintarė Šakalytė ir ministro patarėjas Darius Kazlauskas.

Plačiau  

Šių metų gruodžio 8-9 dienomis Briuselyje vyko Europos žmonių biologinės stebėsenos (toliau-EHBM4EU) projekto steigiamoji konferencija bei konsultacinis susitikimas, kuriame dalyvavo Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos direktoriaus pavaduotoja Rosita Marija Balčienė.

Plačiau  

Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) gavo padėką, pasirašytą Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybės Lietuvoje vadovės I. Zurlytės ir Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktoriaus S. Čaplinsko, už dalyvavimą Europos ŽIV ir hepatitų testavimo savaitėje 2016 metais.

Plačiau  
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.