Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Vykstantiems į užsienį! ŽIV tyrimas ir sertifikatas – per 2 valandas

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Vykstantiems į užsienį! ŽIV tyrimas ir sertifikatas – per 2 valandas

Sertifikatai išduodami asmenims, išvykstantiems gyventi ar norintiems gauti ilgalaikes vizas į kai kurias šalis, tolimųjų reisų vairuotojams, išvykstantiems mokytis ilgesniam laikui, norintiems gauti kitų šalių pilietybę. Sertifikatas (galioja ir Rusijos federacijoje) yra oficialus dokumentas, išduodamas trimis kalbomis (lietuvių, rusų ir anglų), pateikus asmens dokumentą.

Paėmus kraują Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje, Vilniuje, Gėlių g. 9, nuo 8 iki 11 val. sertifikatą galima gauti tą pačią darbo dieną po 15 val., o paėmus kraują po 11 val. – sekančią darbo dieną po 15 val. Tyrimo kaina su sertifikatu – 7,12 Eur.*
Kraują sertifikatui paimti galime ir Žolyno g. 36, 
tačiau negalimas sertifikato išdavimas skubos tvarka.

Skubos tvarka sertifikatą galima gauti per 2 laboratorijos darbo val. Tai kainuoja 10,31 Eur.*

Informuojame, kad sertifikatą galite atsiimti ir Kaune, adresu Aušros g. 44, tačiau sertifikatas išduodamas ne skubos tvarka.

Daugiau informacijos tel. nr. (8 5) 212 2718 arba adresu Gėlių g. 9, Vilnius.

*Į tyrimo kainą įskaičiuotas ir kraujo paėmimas.Kraują sertifikatui gali imti ir Žolyno g., , tik tyrimas skubos tvarka negalimas.

Paskutinis atnaujinimas: 2019-03-15 13:23:15