Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Sveiki, ar ir kokie tyrimai yra reikalingi iš 3-iųjų šalių vežamiems stalo įrankiams su melchioro padengimu ir su nitrit-titano padengimu. Jei prekės suvenyrinės, ar tokie tyrimai reikalingi? Jei ne, ar ir kokie dokumentai reikalingi, leidziantys prekiauti stalo įrankiais kaip suvenyrais? Spausdinti
2017-04-28

Laba diena,


Visiems stalo įrankiams taikomi 2004 m. spalio 27 d. Europos parlamento ir tarybos reglamento (EB) Nr 1935/2004 ir Lietuvos higienos HN 16:2011 reikalavimai. Atliekami metalų migracijos tyrimai.
Jeigu prekės suvenyrinės, joms netaikomi 2004 m. spalio 27 d. Europos parlamento ir tarybos reglamento (EB) Nr 1935/2004 ir Lietuvos higienos HN 16:2011 reikalavimai, todėl tyrimai neatliekami.
Apie reikalingus dokumentus gali informuoti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai.

 
Atgal
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam

Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.