Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Naujienos:Tarptautinės triukšmo suvokimo dienos proga edukaciniai užsiėmimai mokiniams

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Tarptautinės triukšmo suvokimo dienos proga edukaciniai užsiėmimai mokiniams - 2018-04-26

Tarptautinės triukšmo suvokimo dienos proga Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL )Šiaulių skyriuje vyko edukaciniai užsiėmimai Šiaulių r. Šilėnų mokyklos 5-10 klasių moksleiviams.


Moksleiviai vizito metu sužinojo apie triukšmą aplinkoje ir jo įtaką žmogaus sveikatai, buvo pademonstruotos triukšmo matavimo priemonės, taip pat susipažino su atliekamais fizikiniai matavimais, šio darbo specifika. Mikrobiologinių tyrimų poskyrio vedėja Sandra Švambarytė mokiniams pasakojo apie laboratorijoje atliekamus mikrobiologinius tyrimus, bakterinių ir parazitologinių ligų profilaktiką, demonstravo darbo priemones bei parazitinių kirmėlių pavyzdžius.

Mokiniai apsilankė ir chemijos tyrimų poskyryje, kur chemijos specialistas pasakojo apie laboratorijoje atliekamus cheminius oro tyrimus, mėginių paėmimą ir naudojamas priemones, demonstravo priemones, naudojamas dulkių, anglies monoksido, anglies dioksido kiekio ore nustatymui.

 

NVSPL Šiaulių skyriaus inf.

Atgal Spausdinti