Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Tyrimų programos gripo ir peršalimo ligų sezonui

Gripas – tai daugeliui tampa baisiausiu šaltojo sezono žodžiu. Bijoti nereikia, bet skirti daugiau dėmesio sveikatai – privalu. Kaip stiprinti pasilpusį organizmą? Visų pirma reikalinga atlikti atitinkamus tyrimus. Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija siūlo keturias programas, aktualiausias prasidėjus peršalimo ligų ir gripo sezonui. Pasirinkę bet kurią iš programų, gausite patikimais metodais atliktų tyrimų rezultatus ir galėsite atlikti tolimesnius veiksmus savo sveikatos stiprinime.

III ir IV programa skirta jaučiant viršutinių kvėpavimo takų infekcijų simptomus: gerklės peršėjimą, kosulį ir kt. Taip pat po I ar II programos, išsamesniam tyrimui.

Kilo klausimų? Mielai atsakysime:

priimamasis.klinikiniai(eta)nvspl.lt

8 5 234 0201


Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-02 10:53:47
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.