Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

LSMU antrakursiai viešėjo NVSPL - 2020-02-06

Šių metų vasario 5 d. Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL) viešėjo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Visuomenės sveikatos studijų antrakursiai.


Visuomenės sveikatos studentų draugijos nariai atvyko į Vilniaus įstaigas, dirbančias visuomenės sveikatos srityje. „Tai yra proga iš arti susipažinti su darbo specifika ir galimybėmis. Taip pat – pagalba mums tobulėjant mokslinėje veikloje bei darbo paieškose“, – vizito priežastis įvardino studentų atstovė Modesta Ronkytė.

NVSPL svečiai ekskursiją pradėjo Klientų aptarnavimo skyriuje. Vėliau specialistė Aurelija Žalienė supažindino su sveikatos rizikos veiksnių vertinimu, o Mikrobiologinių tyrimų skyriaus vedėjos pavaduotoja Vitalija Prašmutienė ir mikrobiologijos specialistė Jordana Šaleikienė papasakojo apie atliekamus mikrobiologinius tyrimus bei aprodė laboratoriją. Pabaigoje kvapų tyrimus pristatė Sveikatos rizikos veiksnių vertinimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Algirdas Keblas.

 

 

Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.