Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Tyrimų programos gripo sezonui - 2020-10-12

Dėl naujojo koronaviruso pandemijos šiek tiek primiršome kitas ligas, užklumpančias šaltuoju metų laiku. Gerklės peršėjimas ar kosulys gali reikšti įvairias virusines ir bakterines viršutinių kvėpavimo takų ligas.


Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija siūlo keturias programas, aktualiausias prasidėjus peršalimo ligų ir gripo sezonui. Pasirinkę bet kurią iš programų, gausite patikimais metodais atliktų tyrimų rezultatus ir galėsite atlikti tolimesnius veiksmus savo sveikatos stiprinime.

III ir IV programa skirta jaučiant viršutinių kvėpavimo takų infekcijų simptomus: gerklės peršėjimą, kosulį ir kt. Taip pat po I ar II programos, išsamesniam tyrimui.

Kilo klausimų? Mielai atsakysime:

priimamasis.klinikiniai(eta)nvspl.lt

8 670 14159

Šiuo metu fiziniai asmenys dėl klinikinių tyrimų Vilniuje aptarnaujami tik Gėlių g. 9.


Kaune (Aušros g. 44):

priimamasis.kaunas(eta)nvspl.lt

(8 37) 331 681


Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.