Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
sveiki laikant vairuotojo pazymejima yra reikalingas sveikatos pazymejimas ir jy isduodate jus ir tame pazymejime yra yrasoma laikoma vairavimo kategorija o norint laikyt kita kategorija ar reikai vel jum moket pinigus is naujo kad yrasytumete dar viena kategorija Spausdinti
2015-02-02

Laba diena,
Vairavimo kursų metu (prieš laikant teorinį eismo egzaminą), būsimiems  vairuotojams būtina išklausyti pirmosios pagalbos kursą. Po mokymų  išduodams Sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas (toliau-Pažymėjimas), kuriame įrašoma, kad pirmosios pagalbos kursą klausė transporto priemonės vairuotojas. Pirmosios pagalbos kursas skirtas visų rūšių ir kategorijų vairuotojams, todėl Pažymėjime nenurodoma būsimo vairuotojo kategorija. Pažymėjimas išduodamas neterminuotam laikui ir jis galioja laikat norimų kategorijų  transporto priemonių valdymo egzaminus. Pakartotinai klausyti pirmosios pagalbos kurso ar vėl už tai mokėti nereikia. 

 
Atgal
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam

Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.