Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Esu šinšilų augintojas. Galimai dėl kombinuotų pašarų kokybes buvo prasidėjęs didelis žvėrelių kritimas. Pakeitus tos pačios gamyklos pašarus į kitą partiją, kritimai pasibaigė. Nac. vet. rizikos institute ištyrė lavonėlius ir pašarus. Užkr. ligų nerado. Pašaruose deoksiniv. ir zearenov.
normos neviršijo. Ar Jūsų laboratorijose daromi tyrimai nustatant bendrą mielių ir pelėsinių grybų skaičių kombinuotame pašare ir kiek tai kainuotų? Neaišku kuris aflatoksinas buvo kaltas, o visus pavieniai ištirti neįmanoma.
Spausdinti
2016-03-02

Laba diena,

mūsų laboratorijoje galima nustatyti bendrą mielių ir pelėsinių grybų skaičių kombinuotame pašare. Tokį tyrimą (mielių ir (arba) pelėsinių grybų kolonijas sudarančių vienetų skaičiaus nustatymą) atliekame. Jo kaina - 5,73 Eur.

 

 

 

 
Atgal
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam

Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.