Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

NVSPL pristatytas naujasis direktorius - 2020-10-01

Šiandien Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL) direktoriaus pareigas eiti pradeda Danas Bakša. Naująjį direktorių NVSPL skyrių vedėjams pristatė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos viceministrė Kristina Garuolienė. Viceministrė negailėjo gerų žodžių ir naująjį vadovą apibūdino kaip talentingą, aktyvų ir empatišką žmogų.


Nieko nelaukdamas D. Bakša ėmėsi pažindintis su laboratorijos veikla, skyrių vedėjais, o artimiausiu metu planuoja aplankyti visus skyrius ir susipažinti su visais NVSPL darbuotojais. Vadovas sako, kad jį visuomet lydi pokyčiai, tad jų bus ir čia, bet pirmiausia reikia įsigilinti į veiklas, pamatyti stipriąsias ir silpnąsias laboratorijos vietas, o tuomet kibti į darbus. Tačiau viena Danas Bakša gali pažadėti jau dabar – kad sieks visapusiško atvirumo tiek laboratorijos viduje, tiek išorėje.

 

Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.