Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Naujienos:„Skaidrumo akademija“: vadovo požiūris į kovą su korupciją

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

„Skaidrumo akademija“: vadovo požiūris į kovą su korupciją - 2021-02-10

Vasario 4 d. LR Prezidentūros ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ dalyviams buvo organizuotas diskusinis renginys, kurio tema šį kartą – „Antikorupcinės politikos kūrimas: iššūkiai ir galimybės“. Renginyje dalyvavo ir diskutavo daugiau kaip 140 valstybinio sektoriaus subjektų atstovų, tarp jų ir Ieva Morkienė, Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL) atsakinga už korupcijos prevenciją.


Renginyje korupcijos prevencijos patirtimi pasidalino LR STT, Transporto kompetencijų agentūra, VĮ „Toksika“ bei VĮ „Oro navigacija“, Valstybinė ligonių kasa ir „Ignitis“ grupė atstovai. Visuose pranešimuose buvo akcentuojamas vadovo požiūris į kovą su korupciją, jo palaikymas skaidrinant veiklą ir diegiant skaidrios veiklos sistemas, vadovo iniciatyvos ir skatinimas korupcijos prevencijos užtikrinimui, pasitikėjimas korupcijos prevencijos specialistų veikla ir jų veikimo laisvės užtikrinimas įgyvendinanti skaidrios veiklos uždavinius įmonių veikloje.

NVSPL su vadovo veikimu susiję aspektai yra užtikrinti ir nuolat tobulinami. Siekiant įgyvendinti korupcijos prevenciją netenka susidurti su pasipriešinimu, abejonėmis ar dvejonėmis dėl reikalingumo diegti aukščiausius skaidrumo standartus.

NVSPL šiuo metu yra baigiamajame skaidrios veiklos sistemos įdiegimo pasiruošimo etape ir didžiąją dalį veiklos skaidrinimo priemonių jau pilnai išnaudoja įstaigos veikloje, o korupcijos prevencijos užtikrinimo procesus vykdo jau ne vienus metus.

Atgal Spausdinti