Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Nuo 1992 m. Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) yra priimta į Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono poliomielito Nacionalinių laboratorijų tinklą ir kasmet yra PSO akredituojama kaip Nacionalinė poliomielito laboratorija Lietuvoje. NVSPL iš PSO gavo pranešimą, kad yra pilnai akredituota 2017 m. atlikti poliomielito ir kitų enterovirusų tyrimus.

Plačiau  

Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL) lankėsi Sveikatos apsaugos ministro patarėjas Gintaras Žandaravičius.

Plačiau  

Nuo 2016 metų gruodžio mėnesio maisto produktų etiketėse privaloma pateikti informaciją apie maisto produkto maistingumo rodiklius.

Plačiau  

Parazitologų palinkėjimas jauniems žmonėms Tarptautinės jaunimo dienos proga: kad pasiektumėte savo tikslų, būkite sveiki!

Plačiau  

2016 m. rugpjūčio 5 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriuje lankėsi Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos viceministrė Jadvyga Zinkevičiūtė.

Plačiau  

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Kauno skyrius persikėlė į atnaujintas patalpas.

Plačiau  
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.