Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Rygoje vyko seminaras „Miesto aplinkos oro apsauga: pasidalinimas patirtimi“.

Plačiau  

Kiekvienais metais ketvirtasis balandžio trečiadienis – Tarptautinė triukšmo suvokimo diena.

Plačiau  

Renginio metu buvo galima aplankyti sveikatingumo miestelį.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Kauno skyriaus atstovai dalyvavo  Stepono Dariaus ir Stasio Girėno sporto centro organizuotame ir jau tradicija tampančiame bėgime „Ąžuolyno bėgimas 2016“.  Šio renginio metu galima buvo aplankyti sveikatingumo miestelį, kuriame buvo įsikūręs ir NVSPL Kauno skyrius.

Plačiau  

Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL) įvyko vadovybės vertinamosios analizės susirinkimas.

Plačiau  

Dienos tikslas – visame pasaulyje skatinti kurti saugias, sveikas ir tinkamas darbo sąlygas.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Profesinės rizikos vertinimo skyriaus specialistai sveikina visus dirbančiuosius ir darbdavius su Pasauline darbuotojų saugos ir sveikatos diena,  kviečia rūpintis savo darbo vietų sąlygomis bei kreiptis į šios srities specialistus dėl nemokamos konsultacijos.

Plačiau  

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) informacija ir rekomendacijos susijusios su triukšmo prevencija ir klausos apsauga.

Plačiau  
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.