Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Naujienos:Seminaras apie žarnyno infekcines ligas

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Seminaras apie žarnyno infekcines ligas - 2017-03-07

2017 m. vasario 28 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Šiaulių skyriaus Panevėžio klientų aptarnavimo poskyrio vedėja Ieva Mickevičiūtė dalyvavo Panevėžio visuomenės sveikatos biuro organizuotame seminare apie žarnyno infekcines ligas ir jų prevenciją.


Seminaras buvo skirtas Panevėžio miesto gyventojams. Pranešimą apie žarnyno infekcijų paplitimą ir stebėseną pristatė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės skyriaus specialistė Aušra Lileikytė. Panevėžio Respublikinės ligoninės Infekcinių ligų suaugusių skyriaus vedėja Violeta Dambrauskienė seminaro dalyviams papasakojo apie įvairių infekcinių žarnyno susirgimų kliniką, o NVSPL Šiaulių skyriaus Panevėžio klientų aptarnavimo poskyrio vedėja Ieva Mickevičiūtė pristatė laboratorijos veiklą ir laboratorijoje atliekamus aplinkos profilaktinius tyrimus. Tai jau antras žarnyno infekcinių ligų seminaras, kurį organizuoja Panevėžio visuomenės sveikatos biuras ir kuriame dalyvauja NVSPL atstovai.

Seminaro pertraukos metu visi galėjo apžiūrėti NVSPL Šiaulių skyriaus mikrobiologinių tyrimų poskyrio vedėjos Sandros Švambarytės paruoštas mitybines terpes su kultivuotais žarnyno infekcijų sukėlėjais.

 

Atgal Spausdinti