Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Sveiki, norėjau pasikonsultuoti, kaip čia gali būti jog vyras tyrėsi trijose laboratorijose (synlab, artėja, baltic medic) dėl infekcinės bakterijos iš spermos pasėliai. Ir iš visų trijų laboratorijų gavo skirtingus rezultatus. Synlabas išaugino enterococus faecalis, antėja - neįšaugino bakterijos, o baltic medic - auksinį stafilokoką. Tyrimai daryti dviejų savaičių laikotarpyje. Paaiškinkite, kaip taip įmanoma??????? Kaip žinoti kurie tyrimai teisingi ir kuria laboratorija pasitikėti??? Spausdinti
2020-05-19

Sveiki,

deja, bet mes negalime vertinti kitų laboratorijų tyrimų rezultatų.

Teoriškai, kadangi tyrimai atlikti dviejų savaičių laikotarpyje, skirtingam tyrimų rezultatui galėjo daryti įtaką daug veiksnių: ėminio paėmimo laikas ir vieta, tyrimo vietos paruošimas, vartoti medikamentai, bendra organizmo būklė, laboratorijų tyrimų atlikimo metodikos ir kt.

 
Atgal
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam

Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.