Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Klausimai-atsakymai
Laba diena,
įmonėje tvyro neaiškios kilmės kvapas: sakyčiau būtų kaip dvėselėnos. Darbuotojai po darbo dienos jaučiasi apspangę, be jėgų. Pastato savininkas sako, kad tai gali būti kanalizacijos kvapas. Kiek kainuotų ištirti kokios kilmės kvapas, ir kaip jis kenkia darbuotojams?
Spausdinti
2014-10-01

Laba diena,

pagal apibūdinimą panašu, kad tai gali būti sieros junginiai - sieros dioksidas, sieros vandenilis ar panašiai (merkaptanai).Tyrimo kaina, priklausomai nuo metodo, apie 40-50Lt. Jei koncentracija viršija leistinas normas, tada yra pavojinga.

 
Atgal
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
  
AntiSpam

Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.