Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

NVSPL pranešimas Klaipėdos universiteto konferencijoje - 2019-02-07

2019 m. vasario 6 d.  Klaipėdos universitete įvyko konferencija „Kvapų valdymo problemos ir galimybės“.


Konferencija organizuota atsižvelgiant į 2018 m. vasarą kilusį Klaipėdos miesto ir rajono gyventojų nepasitenkinimą aplinkos ore jaučiamais kvapais.
Renginio metu pristatyti Klaipėdos miesto ir rajono gyventojų apklausos dėl kvapų analizės rezultatai, aptartas kvapų problemos aktualumas, galimos kvapų priežastys, numatomas teisinės bazės, reglamentuojančios kvapus tobulinimas.
Pranešimą tema „Kvapo koncentracijos nustatymo tyrimai ir kvapo sklaidos vertinimas (modeliavimas)“ skaitė ir Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Sveikatos rizikos veiksnių vertinimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Algirdas Keblas.

Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.