Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

NVSPL tarptautinėje ŽIV ir hepatitų konferencijoje - 2019-09-24

Rugsėjo 19–20 dienomis Vilniuje vyko Vidurio ir Rytų Europos pasaulyje plačiai žinomos Virology Education platformos organizuojamas susitikimas dėl virusinių hepatitų ir ŽIV (5th CEE meeting on viral hepatitis and HIV).


Susitikimo tikslas – suburti mokslininkus, klinicistus bei kitus medicinos srities atstovus pasidalinti patirtimi ir naujovėmis, apžvelgiant minėtų ligų problematiką. Susitikimo metu aptarti pagrindiniai hepatitų B ir C bei ŽIV regionų specifiniai gydymo iššūkiai bei epidemiologiniai duomenys. Renginyje dalyvavo ir žinias gilino Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Klinikinių tyrimų skyriaus serologinių tyrimų poskyrio darbuotojos.

Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.