Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Kasmet minima Pasaulinė kovos su vėžiu diena – tai galimybė visuomenei daugiau sužinoti apie šią ligą, atkreipti dėmesį į vėžio profilaktikos ir ankstyvosios  diagnostikos svarbą.

Plačiau  

NVSPL lankėsi Ministro pirmininko patarėjas  sveikatai Antanas Vinkus.

Plačiau  

Lietuvos delegacija, kurioje buvo NVSPL vadovai, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Vilniaus miesto klinikinės ligoninės atstovai, 2016 metus pradėjo vizitu į Vokietiją.

Plačiau  

Lietuvoje kasmet diagnozuojama daugiau nei 1600 naujų storosios žarnos vėžio atvejų. Per metus dėl šio vėžio miršta daugiau negu 900  žmonių.

Plačiau  
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.