Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Šiaulių skyriaus mikrobiologijos tyrimų poskyrio vedėja Sandra Švambarytė ir Šiaulių skyriaus Panevėžio poskyrio klientų aptarnavimo skyriaus specialistė Ieva Mickevičiūtė dalyvavo Panevėžio visuomenės sveikatos biuro organizuotame seminare apie žarnyno infekcines ligas ir jų prevenciją.

Plačiau  

Paskutinę birželio dieną Sveikatos apsaugos ministerija kviečia vilniečius ir sostinės svečius atvykti į Vilniaus gatvę prie ministerijos pastato. Čia bus atsidaryta  SAM sveikatos alėja.  Tai vieta, kurioje  bus galima susitikti su ministerijos vadovais ir specialistais, pasikonsultuoti pacientų teisių, medikų profesinės etikos klausimais, sužinoti viską apie Europos sveikatos draudimo kortelę ir kitus žmonėms svarbius  klausimus.

Plačiau  

Sveikatos apsaugos viceministrė Jadvygos Zinkevičiūtės  iniciatyva Sveikatos apsaugos ministerijoje įvyko Lietuvą Europos žmonių biologinės stebėsenos iniciatyvoje (EHBMI) atstovaujančių institucijų atstovų darbinis – ataskaitinis posėdis.

Plačiau  

Trečius metus iš eilės vyksta Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) ir maitinimo tiekimo bendrovės „Pontem“ inicijuota moksleiviams skirta akcija „Švarios rankos – mikrobams patrankos“.

Plačiau  
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.