Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

Pasirašyta LNSS biudžetinio sektoriaus šakos kolektyvinė sutartis - 2018-12-17

Praėjusį penktadienį (gruodžio 14 d.) Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) direktorius Vytautas Vidmantas Zimnickas dalyvavo pasirašant Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos (LNSS) biudžetinio sektoriaus šakos kolektyvinę sutartį.


Šia sutartimi užtikrinamas didesnis darbo užmokestis visiems visuomenės sveikatos biurų specialistams.

„Šis susitarimas leis užtikrinti, kad dvigubai didėjant finansavimui, augtų ir visuomenės sveikatos biurų specialistų atlyginimai, kurie šiuo metu yra žemi. Didinant jiems darbo užmokestį, jis didėtų visiems, o labiausiai – mažiausiai uždirbantiems“,- teigia ministras A. Veryga.

Daugiau informacijos Sveikatos apsaugos ministerijos puslapyje.

 


Atgal Spausdinti
Paslaugos
Cheminiai, mikrobiologiniai, parazitologiniai, serologiniai, virusologiniai, fizikinių veiksnių tyrimai.

Ištiria ir įvertina profesinę riziką (fizikinių, cheminių, ergonominių, biologinių, fizinių, psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimą ir vertinimą) įmonėse ir įstaigose.

Pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymai ir mokymai apie alkoholio ir narkotikų žalą (praradusiems teisę vairuoti transporto priemonę vairuotojams).
Planuojamos ūkinės veiklos poveikio visuomenės sveikatai vertinimas atliekamas planuojamoms arba vykdomoms ūkinėms veikloms, kurioms turi būti nustatomos arba tikslinamos sanitarinių apsaugos zonų ribos. 
Mikrobiologinių mitybos terpių išpilstymo paslauga.
Mikrobiologinių mitybos terpių kokybės kontrolės paslauga.