Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija - Naujienos:NVSPL vyko kasmetinis vadybos vertinamosios analizės susirinkimas

Tel.: (8 5) 270 9229El. p. nvspl@nvspl.lt

NVSPL vyko kasmetinis vadybos vertinamosios analizės susirinkimas - 2019-03-28

ių metų kovo 28 dieną Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL) įvyko kasmetinis vadybos vertinamosios analizės susirinkimas. Kokybės vadybos skyriaus vedėja Ieva Lukoševičiūtė ažvelgė 2018 m. kokybės vadybos sistemos iššūkius, grėsmes ir perspektyvas.


Klientų aptarnavimo skyriaus vedėja Indrė Šidlauskienė pateikė užsakovų apklausos, grįžtamojo ryšio bei skundų analizę, apžvelgė kokybės vadybos sistemos funkcionavimą ir rezultatyvumą. Taip pat pristatė skyriaus stipriąsias ir silpnąsias puses, gerinimo veiksmus bei rekomendacijas.

Pranešimus pristatė ir Mikrobiologinių, Cheminių, Klinikinių tyrimų, Sveikatos rizikos veiksnių vertinimo, Terpių gamybos, kokybės kontrolės ir validacijos, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių skyriai.

Planavimo ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Elena Lubienė pateikė 2018 m. NVSPL veiklos analizę ir 2019 m. perspektyvas. Apie strateginę kryptį, grėsmes ir galimybes pranešimą parengė direktorius Vytautas Vidmantas Zimnickas.

  

                                                     

Atgal Spausdinti